Grup Kızlar Fan Sitesi - Kızlar Grubu
Grup kızlar sitemizden daha çok yararlanmak için üye (kayıt) olunuz..
Grup kızlar sitemizden daha çok yararlanmak için üye (kayıt) olunuz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Avril Lavigne

+7
dilaraveedanur
wamprincess
nora-buse
hepsici_dila
NAZLII
Gülçinkolik_Çağla
|P|erfectGirl
11 posters
YazarMesaj
|P|erfectGirl
Admin
Admin
|P|erfectGirl

Kızlardan Kim : Bihter

Avril Lavigne Empty
MesajKonu: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 7:28 pm

Avril Lavigne 5247666fa5

Doğum tarihi : 27 Eylül 1984
Doğum yeri : Napanee, Ontario, Canada
Sevdiği renkler : Siyah ve Kırmızı
Enstruman : Gitar
Pizza üstüne : Yeşil Zeytin
Meslek : Pop Şarkıcısı,Besteci,Sinema Oyuncusu

Son dönemde en iyi çıkış yapan genç şarkıcılardan biri olan Avril Lavigne, kaliteli şarkıları, güzel sesi, boynundan eksik etmediği kravatı, kısa paçalı pantolonları ve çizgili çoraplarıyla kendine özel bir tarzı olan, "Britney Spears gibi olabilirdim ama ben, dış görünüşümü değil müziğimi satmak istiyorum" diyerek genç yaşta ünlü olmanın şımarıklığından da sıyrılmayı başarmış gibi görünen şirin bir Kanadalı...

Avril, Kanada’nın beşbin nüfuslu Napanee kasabasında, bir ev hanımının ve telefon firmasında çalışan bir babanın ortanca kızı olarak dünyaya geldi. Annesinin "her zaman ilgi odağı olmak isteyen bir çocuktu" diyerek özetlediği okul öncesi döneminde; yatağının üzerini sahne olarak hayal eden, çevresinde binlerce izleyeni varmışcasına havaya girip şarkılar söyleyen, zıplayarak konserler veren bu şirin genç kız, müzik dünyasına gerçek anlamda ilk adımını kilisede söylediği şarkılarla attı... Ardından küçük fuar alanlarındaçocuk parçaları seslendiren ve gerçek bir müzik tutkunu olan Avril, ’müziği meslek olarak seçmesini’ "yapmak zorunda olduğu iş" olarak açıklıyor.

Avril, şarkı yazmaya, ilk gitarını aldığı gün başlamış. "Dışarıdan eve her geldiğimde gitarımı elime alır, o gün başımdan geçenlerle ilgili sözler yazarım. İnsanların ne düşündüğü beni pek ilgilendirmiyor. Çünkü onlar benim hissettiklerim, benim sözcüklerim" diyor küçük kız... Belki de onu farklı kılan bu... Avril, kendisi gibi olmak ve ’istediği şeyi üretmek’ dışında birşeyin gerçekliğine inanmıyor. İlk fotoğraf çekimini anımsarken de bunu doğrulayan şeyler söylüyor; "İlk çekimde beni çok çekici ve alımlı göstermek istediklerini söylediler... Oysa ben doğal olmak, kendim gibi görünmek istiyorum." Henüz 17 yaşında müzik piyasasını yerinden oynatan, peşisıra klipler çekebilecek olanağa sahip yapımcılarla çalışan Avril, bu olgun davranışlarıyla gerçekten övgüyü hak ediyor.

Avril Lavigne, bir radyonun düzenlediği yarışmayı kazanarak Ontario’ya gitmeye ve efsane isim Shania Twain ile yan yana şarkı söylemeye hak kazandı. Bu, onun için oldukça önemli bir olaydı.. Belki de müzik piyasasına atılan adımların temelini oluşturuyordu. Üst üste gelen başarılar, Avril’ın, Napanee’deki okuluna bir süre daha devam etmesine engel olmadı. Asıl sıkıntısı, eğitimin içeriğiydi... Okulun "insan zekasını ölçüp geliştirmeye yetmediği" kanısında olan genç kız, eğitimini yarıda bıraktı ve müziğe ağırlık verdi.

Bir süre sonra çıktığı New York seyahatinde, sesi ve yeteneğiyle yapımcı Antonio Reid’in dikkatini çekti ve genç kız, Arista Kayıt Şirketi’yle sözleşme imzaladı. (Aslında bu yaklaşım, genç şarkıcının pek hoşuna gitmiyor; "Reid’in beni keşfettiği doğru değil, ben kendimi keşfettim" diyor.)

Daha sonra Manhattan’a taşınarak albümünün hazırlığına başlayan Avril için ilk çalışmalar oldukça sıkıntılıydı. Oldukça önemli, tecrübeli isimlerle bir arada olan genç şarkıcı, başka söz yazarlarının kendisi için şarkı yazması fikrine karşı geldi. "Ben kendi müziğimi, kendi sözlerimle yapmalıydım" diyordu... Stresli görüşmelerin ve uykusuz birkaç gecenin ardından Los Angeles’ta beyaz bir sayfa açtı. Burada, yapımcı ve söz yazarı Clif Magness ile bir araya geldi. Avril’a göre Magness; tam kendisine uygun, şarkıcının özgürlüğüne ve özgünlüğüne destek veren eşi bulunmaz biriydi. Böylesine güzel başlayan bir işbirliğinin başarıyı getirmesi tesadüf olmayacaktı.

Keyifli ve özenli bir çalışmanın ürünü olan ve tüm şarkılarının sözlerini Avril’ın yazdığı "Let Go" albümü, 4 Haziran 2002’de piyasaya sunuldu. Büyük ilgi gören ve kısa sürede müzik listelerinde üst sıraları zorlayan albüm, video klipleriyle de güncelliğini koruyor. Avril, çıkış parçası olan ’Complicated’ için, "Özel biri için yazmadım. Hayatla, ilişkilerle ve aldatılan insanlarla ilgili bir şarkı" diyor...

Görünüşe bakılırsa bu genç kız, müzik dünyasında adından yıllarca söz ettirecek... Nedersiniz?

Filmleri

2006 - Fast Nation
2006 - Over The Hedge (Seslendirme)

Ayrıca : New York Minute,Wimbledon,The Princess Diaries 2:Royal Engagement,American Wedding,Legally Blonde 2:Red,White and Blonde,Sweet home Alabama filmlerinin de müziklerini okumuştur.

Avril Lavigne 5226201ei9
Avril Lavigne 5226212zw1
Avril Lavigne 5226228kk8
https://kizlar.yetkinforum.com
Gülçinkolik_Çağla
Kızlar Fanı
Kızlar Fanı
Gülçinkolik_Çağla

Avril Lavigne Empty
MesajKonu: Geri: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 7:31 pm

çok şekerr
NAZLII
Moderator
Moderator
NAZLII

Kızlardan Kim : Nora

Avril Lavigne Empty
MesajKonu: Geri: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyÇarş. Ocak 07, 2009 6:13 pm

evet çok şeker.
http://www.dortyuz.yetkinforum.biz
hepsici_dila
Alışan Üye
Alışan Üye
hepsici_dila

Avril Lavigne Empty
MesajKonu: Geri: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 7:50 pm

bayılıyorum aşkım benim avrıll
nora-buse
Kızlar Fanı
Kızlar Fanı
nora-buse

Avril Lavigne Empty
MesajKonu: Geri: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyPtsi Şub. 16, 2009 8:51 pm

yaa çook güzeel avrilim benimm...bu arada paylaşım için saol
wamprincess
Yeni Üye
Yeni Üye
wamprincess

Avril Lavigne Empty
MesajKonu: Geri: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyCuma Şub. 20, 2009 8:40 pm

Bunlarda benden. Bu arada sağol paylaşım için.
Avril Lavigne 005
Avril Lavigne 001
Avril Lavigne 002
Avril Lavigne 003
Avril Lavigne 004
Avril Lavigne 006
Avril Lavigne 007
Avril Lavigne 008
Avril Lavigne 009
Avril Lavigne 010
Avril Lavigne 011
Avril Lavigne 012
Avril Lavigne 013
Avril Lavigne 014
Avril Lavigne 015
Avril Lavigne 016
Avril Lavigne 017
Avril Lavigne 018
Avril Lavigne 019
Avril Lavigne 020Avril Lavigne 021

Avril Lavigne 023
Avril Lavigne 024
Avril Lavigne 025
Avril Lavigne 026
Avril Lavigne 027
Avril Lavigne 028Avril Lavigne 029
Avril Lavigne 030
dilaraveedanur
Kızlar Aşığı
Kızlar Aşığı
dilaraveedanur

Kızlardan Kim : Dilara

Avril Lavigne Empty
MesajKonu: Geri: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyPerş. Tem. 09, 2009 3:15 pm

çok güzel yha çok seviyorum bunu
Şeker*Nora
Moderator
Moderator
Şeker*Nora

Avril Lavigne Empty
MesajKonu: Geri: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 5:30 pm

avrile bende aşığım çok şeker çok tatlı ve de dünyanın en güzeli arkadaşlar resimleri nasıll koyuyorsunuz söyler misiniz bende çok güzel resimleri posterleri var onları koyacağımda şimdiden sagolun
:Tskler:
http://www.grup-kizlar.com
xxantikızlarxx
Kızlar Aşığı
Kızlar Aşığı
xxantikızlarxx

Avril Lavigne Empty
MesajKonu: Geri: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyCuma Ağus. 21, 2009 6:03 pm

seni çok seviyorum avril,sen benim herşeyimsin hem sesin çok gzl hem kendin çok güzelsin
 :heart: ama artık rock'çı olmıycak olman çok kötü Sad :cry: umarım fikrini değiştirirsin
Sekseη4 ♥
Moderator
Moderator
Sekseη4 ♥

Avril Lavigne Empty
MesajKonu: Geri: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptySalı Ara. 29, 2009 9:48 pm

Hiç sevmiyorum bu kızı Shocked
http://www.berensaatforum.dizini.org
Nora*Sena
Kızlar Aşığı
Kızlar Aşığı
Nora*Sena

Avril Lavigne Empty
MesajKonu: Geri: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 5:16 pm

xxantikızlarxx demiş ki:
seni çok seviyorum avril,sen benim herşeyimsin hem sesin çok gzl hem kendin çok güzelsin
 :heart: ama artık rock'çı olmıycak olman çok kötü Sad :cry: umarım fikrini değiştirirsin

Aynen katılıorum... Surprised

Avril Lavigne
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» avril lavigne-girlfriend
» avril lavigne Girlfriend
» Avril Lavigne - Sk8er Boi
» avril lavigne-girlfriend
» avril lavigne[ROCK PRENSESİM]