Grup Kızlar Fan Sitesi - Kızlar Grubu
Grup kızlar sitemizden daha çok yararlanmak için üye (kayıt) olunuz..
Grup kızlar sitemizden daha çok yararlanmak için üye (kayıt) olunuz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ayrılık Mesajları

+2
EN_BÜYÜK_HEPSİ
|P|erfectGirl
6 posters
YazarMesaj
|P|erfectGirl
Admin
Admin
|P|erfectGirl

Kızlardan Kim : Bihter

Ayrılık Mesajları Empty
MesajKonu: Ayrılık Mesajları   Ayrılık Mesajları EmptyPerş. Ocak 22, 2009 5:41 pm

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN !!!

yağmurdan sonra buğulu camlara titreyen ellerimle yanlızlığımı yazdım.gecelerde yanlızlığıma,gündüzlerde karanlığıma,şiirlerde mısralara,seni özlediğimi yazdım.sensiz geçen her güne yanlız yürüdüğüm yerlere elimdeki sigarayla vefasızlığını yazdım.yanlızlığa terk edildiğim kişiliğimi unuttuğum,yüzümü göremediğim aynalara seni sevdiğimi yazdım.yaş toprağa, ıslak caddelere, gökyüzünden düşen yağmur damlalarıyla BİRGÜN DÖNECEĞİNİ YAZDIM ... AŞKIM....

Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı.

Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu....

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş"

Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!!

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum

Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR

Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

Yüreğine sevda eken, ayrılık biçermi,seven sevilenden kolayca vazgeçermi, sen beni sevme gülüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi???

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN !!!

Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı...seni cok seviyorum

Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder... Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

SENI ICIMDEN ATIYORUM HERGUN BIRAZ BIRAZ, AYRILIGA DA ALISILIR UNUTMA.INSANIZ NELER GORECEGIZ DAHA, SENIN SEVGIN NEDIR KI KOCA DUNYADA!

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünki gülüşünü " ÇOK ÖZLEDİM "

SU UC GUNLUK DUNYADA COK GORULDU SEVGIMIZ, MUTLULUGA GIDEN YOLU KAPATTI KADERIMIZ, MUTLU OLMAN ICIN KESME ALLAHINDAN UMIDINI, YOKSA OLURSUN BENIM GIBI!

BIR DAHA GOZLERIME BAKMA NE OLURSUN BEN BEN DEGILIM GOZLERIM DE SENIN DEGIL BOSUNA ARAMA SEVGILIM BEN YALAN OLDUM SENIN ICIN
https://kizlar.yetkinforum.com
EN_BÜYÜK_HEPSİ
Banlı Üye
Banlı Üye
EN_BÜYÜK_HEPSİ

Ayrılık Mesajları Empty
MesajKonu: Geri: Ayrılık Mesajları   Ayrılık Mesajları EmptyCuma Ocak 23, 2009 9:29 pm

çok hüzünlü
http://www.hepsi.com.tr
|£|вяυ
Yeni Üye
Yeni Üye
|£|вяυ

Ayrılık Mesajları Empty
MesajKonu: Geri: Ayrılık Mesajları   Ayrılık Mesajları EmptySalı Şub. 17, 2009 6:49 pm

bncede çok romantik ve hüzünlüü ayrıcada buna bayıldıım

s€d@_uMuT
Kızlar Fanı
Kızlar Fanı
s€d@_uMuT

Ayrılık Mesajları Empty
MesajKonu: Geri: Ayrılık Mesajları   Ayrılık Mesajları EmptyPtsi Mart 23, 2009 11:30 pm

saol ya güselmş
*SweeT_GirL*
Kızlar Aşığı
Kızlar Aşığı
*SweeT_GirL*

Kızlardan Kim : Nora

Ayrılık Mesajları Empty
MesajKonu: Geri: Ayrılık Mesajları   Ayrılık Mesajları EmptyPaz Ara. 27, 2009 1:16 pm

saol sprler
Nora*Sena
Kızlar Aşığı
Kızlar Aşığı
Nora*Sena

Kızlardan Kim : Nora

Ayrılık Mesajları Empty
MesajKonu: Geri: Ayrılık Mesajları   Ayrılık Mesajları EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 5:00 pm

:cry: Admin Lütfen Ağlatma Benii!! :cry:

Ayrılık Mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yanlızlık Mesajları